Covid-19

Nie znaleziono jak dotąd skutecznego leczenia przyczynowego choroby ani szczepionki zapobiegającej COVID-19.  Dostępne jest tylko leczenie objawowe, dlatego tak ważne są działania profilaktyczne.

W związku z zaistniałym zagrożeniem epidemiologicznym związanym z rozprzestrzenianiem się koronowirusa SARS-CoV-2 / COVID-19 wprowadziłam poniższe zasady bezpieczeństwa.

Prowadzę wstępny telefoniczny wywiad epidemiologiczny. W przypadku wystąpienia podwyższonej temperatury wizytę przekładamy na inny termin.
Wizytę umawiam na dokładną godzinę, dlatego proszę o punktualność.
Klienci powinni przybyć do gabinetu w maseczkach osłaniających usta i nos, zgodnie z rozporządzaniem Rady Ministrów z 19 kwietnia 2020 r. Zdjęcie ochrony twarzy na terenie gabinetu jest możliwe na prośbę lekarza.
Na wykonanie usługi przyjmuję taką liczbę osób, która umożliwi zachowanie pomiędzy nimi odpowiedniej wymaganej odległości.
Ograniczam czas przebywania klienta do niezbędnego minimum.
Między wizytą każdego klienta podłoga, stoły, siedziska, drzwi oraz inne powierzchnie kontaktowe są dezynfekowane a pomieszczenia wietrzone.
Podczas wykonywania usługi oddziela nas szyba.

Dziękuję wszystkim klientom za przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w związku z  COVID-19.
Ja dbam o Państwa wygląd, ale razem musimy zadbać o nasze wspólne zdrowie.

Zdrówka życzę !
Aleksandra Ciećka


Jeśli posiadają Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania, lub chcą poruszyć kwestię dotyczącą usługi, zapraszam do działu KONTAKT.