O Firmie

Historia mojej firmy to początek roku 2005 gdzie po kilku latach domowej praktyki oraz dokształcania się na różnych pokazach, targach oraz prywatnie otworzyłam swoją działalność gospodarczą którą prowadzę do dzisiaj.

Udzieliłam kilka wywiadów w prasie lokalnej oraz specjalistycznej.
Pisano też o mnie m.in w Gazecie Lubuskiej ( skan poniżej ).

Gazeta Lubuski Tipsy Fryzjer

 

 

 

 

 

 

W moim zakładzie nagrywana była scena napadu do filmu fabularnego kręconego przez Zielonogórską grupę filmową Skypiastowskie pt. „8 w poziomie” gdzie zagrałam …. tipserkę.
Galeria kilku zdjęć z filmu „8 w Poziomie”

Cały film można obejrzeć na Youtube:

Nasza kablówka nakręciła w moim zakładzie część reportażu poświęconego „Halloween”.

Film Youtube poniżej.

Przez te wszystkie lata zaufało mi bardzo dużo klientek. Jest kilka Pań które przychodziły do mnie jako panny a teraz przychodzą ich córki. Jakby nie było już ładnych kilka lat jestem na rynku. Moje Studio Stylizacji Paznokci przekształciło się w też w szkołę niepubliczną w której szkolę Panie chcące zostać stylistkami paznokci. Nie ma na świecie chyba kraju gdzie nie pracuje osoba szkoląca się u mnie. Dokształcam również stylistki pracujące w dużych firmach kosmetycznych. Sama też uczestniczę w szkoleniach i pokazach organizowanych przez firmy kosmetyczne te duże jak również te małe które wnoszą na rynek „świeży oddech”.

Wieloletnie doświadczenie na rynku i znajomość branży pozwala mi wykonywać usługi na najwyższym poziomie.

Dołącz do nas ! Zapraszam !

Aleksandra Ciećka

cdn. ….


© tipserka.info – Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części.
Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.


Stara strona tipserka.info 2Stara strona tipserka.infoTipsy Zielona Góra